Fundacja Stanisławskiego

System Ustalania Granic

w pracy aktorskiej

Poznaj ćwiczenia, które pomogą Ci zaplanować swoją pracę na planie i scenie w bezpieczny i komfortowy dla Ciebie sposób.
W tym e-booku otrzymujesz od nas instrukcję, jak poprawnie przeprowadzić proces wyznaczania swoich granic w pracy aktorskiej. Możesz wykonać te ćwiczenia w każdym momencie, aby jeszcze lepiej poznać siebie i swoje ciało.
Jeżeli nie chcesz się zapisać do newslettera, możesz kupić nasz e-book. W tym celu napisz maila z pytaniem o aktualną cenę.

System Ustalania Granic

w pracy aktorskiej

To jednodniowy (ok. 5h) warsztat dla aktorów/studentów aktorstwa. Celem warsztatu jest poznanie zasad i nabycie konkretnych umiejętności komunikacyjnych w pracy aktorskiej z kontaktem fizycznym i intymnością.

Staramy się organizować takie warsztaty bezpłatnie, raz w miesiącu. Zapisy odbywają się każdorazowo na grupie facebookowej

Program warsztatów System Ustalania Granic w pracy aktorskiej został stworzony przez Bartłomieja Golę dla międzynarodowej społeczności nauczycieli zrzeszonych przy Meisner Institute w Los Angeles. Program warsztatu został skonsultowany z Connorem Grahamem (actor, educator, director and movement specjalist The Ohio State University, MFA University at Buffalo, SUNY- BFA).